Kredyty

Dostęp do ofert 10 banków

Dysponujemy ofertami najlepszych polskich banków

 

Lex Brokers umożliwia Państwu znalezienie dla siebie najlepszego rozwiązania finansowego.
Dzięki naszej współpracy z największymi bankami w Polsce, oszczędzacie Państwo czas na szukanie odpowiedniej oferty dla siebie, dzięki nam wszystkie kredyty znajdziecie w jednym miejscu właśnie u nas w biurze Lex Brokers.

Dysponujemy najlepszą ofertą kredytową, wśród której znajdziecie Państwo:

  • Kredyty gotówkowe;
  • Kredyty samochodowe;
  • Kredyty inwestycyjne;
  • Kredyty samochodowe;
  • Kredyty hipoteczne;
  • a także Karty Kredytowe z limitem.

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski założony został w 1919 roku. PKO BP S.A. to największy bank uniwersalny w Polsce.  W ramach współpracy z PKO BP S.A. oferujemy Państwu szeroką gamę produktów hipotecznych z przeznaczeniem na różnorodne cele przeznaczenia.

Alior Bank jest bankiem uniwersalnym kierującym swoje usługi zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W tym osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą oraz małych, średnich i dużych firm.

Getin Bank to marka bankowości detalicznej należąca do drugiego największego pod względem aktywów banku z większościowym polskim kapitałem: Getin Noble Bank S.A.

ING Bank Śląski SA – bank komercyjny świadczący usługi bankowe dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji (bank uniwersalny).

Deutsche Bank Polska S.A. jest członkiem Grupy Deutsche Bank, jednej z największych instytucji finansowych na świecie. Bank doradza Klientom indywidualnym, małym i średnim przedsiębiorstwom, a także korporacjom i instytucjom finansowym.

ZADZWOŃ I ZŁÓŻ WNIOSEK

793 004 544


Centrum Finansowe LEX BROKERS

ul. Toruńska 12, 26-600 Radom

Santander Bank Polska to jedna z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, która świadczy usługi bankowe dla osób indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji.

Nest Bank formalnie na rynku bankowym pojawił się jako nowa marka handlowa z końcem października 2016 roku. Od początku swojego istnienia jasno definiuje wartości, które stawia na pierwszym miejscu.

Raiffeisen Bank Polska S.A.działa na polskim rynku bankowym od 1991 r.Jest jednym z wiodących banków uniwersalnych w Polsce, oferującym  pełen zakres usług finansowych dla klientów indywidualnych, w tym najzamożniejszych pod marką bankowości prywatnej Friedrich Wilhelm Raiffeisen, a w bankowości korporacyjnej koncentruje się na segmencie małych i średnich przedsiębiorstw.

Szwedzki bank TF Bank AB prowadzi swoją działalność od 1987 roku. Obecnie Bank oferuje swoje usługi na terenie Szwecji, Finlandii, Norwegii, Estonii i Polski. W  ofercie Banku znajdują się lokaty oszczędnościowe oraz kredyty dla klientów indywidualnych.

Inbank jest bankiem z Estonii, którego usługi dostępne są dla klientów na 8 europejskich rynkach (Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Niemcy, Austria, Francja, Holandia). W Polsce Inbank specjalizuje się w finansowaniu zakupu dóbr i usług partnerów handlowych i dostarczaniu rozwiązań ratalnych dla sektora ubezpieczeniowego, medycznego, finansowych marketplace'ów oraz dla eCommerce.